Dla rodziny

Toporów Premium to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny. Pokoje są przestronne i komfortowo wyposażone. W kilku znajduje się aneks kuchenny.  Na życzenie udostępniamy niezbędne sprzęty dla najmłodszych Gości, m.in.  łóżeczko, czajnik lub wanienkę. W wolnym czasie nasi najmłodsi Goście wraz z rodzicami bez ograniczeń korzystać mogą z krytego basenu. Dzieci uwielbiają zabawy w wodzie, a w specjalnie przygotowanym brodziku z ciepłą wodą i bąbelkami mogą bezpiecznie i beztrosko się bawić.

W ogrodzie znajduje się plac zabaw. W części rekreacyjnej mieści się sala zabaw wyposażona w rożnego rodzaju zabawki renomowanych firm Fisher Price oraz Little Tikes.

Rodzinny wypoczynek to także atrakcje w okolicy, a w Białce Tatrzańskiej jest ich wiele. Lato to idealny czas na piesze wycieczki w góry po licznych szlakach i trasach spacerowych lub rowerowe wycieczki po okolicznych trasach rowerowych. Dla spragnionych wodnego szaleństwa zaledwie 300 m od naszego obiektu znajduje się kompleks basenów termalnych Terma Białka.

W okresie wakacyjnym na Podhalu odbywają się liczne imprezy kulturalno-rozrywkowe. Jest to świetna okazja do poznania lokalnych zwyczajów, spróbowania specjałów kulinarnych regionu oraz obcowania z żywym góralskim folklorem.

Zimą Białka Tatrzańska to raj dla narciarzy. Ośrodek Narciarski Kotelnica znajduje się ok. 500 m od naszego obiektu. Do dyspozycji jest 8 tras o różnym stopniu trudności. Wszystkie dostępne trasy zjazdowe są sztucznie naśnieżane, oświetlone i  codziennie przygotowywane przez ratraki. Dla maluchów i początkujących idealnym miejscem do nauki będzie stok Bania. Dla amatorów sportów zimowych udostępniamy specjalne pomieszczenie do przechowywania sprzętu z suszarkami do obuwia narciarskiego.

Toporów Premium  - z nami wypoczniesz.

Serdecznie zapraszamy!

 


Toporów Premium
ul. Środkowa 167 A
34-405 Białka Tatrzańska
toporow premium toporow

tel. 18 26 544 18
fax (0-18) 26 547 13
kom. +48 605 211 911
1999-2018 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms

zapytanie rezerwacyjne
podaruj prezent