O obiekcie

Wraz z rosnącymi wymaganiami i potrzebami Gości postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i stworzyć miejsce, w którym będzie można naprawdę wspaniale wypocząć.  Naszą już istniejącą ofertę noclegowo-konferencyjną poszerzyliśmy o nowoczesny i luksusowy  obiekt – Toporów Premium.  Na każdym etapie realizacji inwestycji staraliśmy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi Goście czuli się u nas jak w domu.

W nowopowstałym budynku znajdują się przestronne pokoje o wysokim komforcie, profesjonalne sale konferencyjne oraz bogate zaplecze rekreacyjne zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych Gości.

Stylem obiekt  z zewnątrz nawiązuje do elementów architektury podhalańskiej.  Dla wygody naszych Gości nowy budynek  połączony jest podziemną przewiązką z istniejącym już pensjonatem. Dzięki takiemu rozwiązaniu Goście mogą swobodnie korzystać z atrakcji znajdujących się w drugim obiekcie, a są to m. in. kryty basen, strefa SPA&Wellness (jacuzzi, sauna fińska, gabinet masażu), restauracja, izba góralska oraz część rekreacyjna Pensjonatu Toporów.

 

Toporów Premium mieści się w samym sercu malowniczej, tętniącej żywą góralską kulturą wsi, która swoim urokiem oraz atrakcjami przyciąga turystów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Niewątpliwym atutem jest także bezpośredni dostęp do rzeki  Białki -  jednej z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek.  Białka Tatrzańska to idealne miejsce na urlop w górach. Bliskość wyciągów (Kotelnica Białczańska – 300 m), basenów termalnych (Terma Białka – 300m) i rozbudowana infrastruktura sprawiają, że jest doskonałym miejscem na narty.  Malownicze Podhale i piękne Tatry sprawią, że wypoczynek w górach, zarówno zimą, jak i latem, będzie wyjątkowy. 

 


Toporów Premium
ul. Środkowa 167 A
34-405 Białka Tatrzańska
toporow premium toporow

tel. 18 26 544 18
fax (0-18) 26 547 13
kom. +48 605 211 911
1999-2018 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms

zapytanie rezerwacyjne
podaruj prezent